Kontakt

Montaż i serwis klimatyzacji – tel. kontaktowy: 530 118 530

Dane kontaktowe:
Klimatyzatornia
Krystian Rybicki
ul. Wolska 84/86 Magazyn B
01-141 Warszawa
Montaż klimatyzatorów do mieszkania 530 118 530
mail: biuro@klimatyzatornia.pl

Jeżeli potrzebujesz pomocy w doborze klimatyzatora do Twojego pomieszczenia – dzwoń. Świadczymy nie tylko montaż i serwis klimatyzacji, ale również pomagamy wybrać odpowiednie urządzenie tak, aby spełniało Państwa wszelkie oczekiwania. Zapraszamy.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Dlaczego warto do nas zadzwonić?

  • Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w branży klimatyzacyjnej
  • Instalujemy klimatyzatory tylko sprawdzonych marek
  • Udzielamy gwarancji na montaż 2 lata
  • Posiadamy uprawnienia energetyczne, nasi pracownicy to przeszkoleni i autoryzowani instalatorzy
  • Świadczymy najlepszy montaż i serwis klimatyzacji

Klimatyzacja

Już od szesnastego wieku słowo klimat było wyrazem bliskoznacznym do ciepła i pogody. W technice klimatyzacyjnej znaczenie to jest wykorzystywane do opisania klimatu jako całości zjawisk jakie zachodzą w meteorologii. Rozróżnia się pojęcia klimatu na zewnątrz oraz klimatu wewnątrz pomieszczenia. Pomiędzy nimi istnieje związek, jeżeli temperatura, skład powietrza zewnętrznego, prędkość i kierunek wiatru oraz promieniowanie słoneczne bezpośrednie lub rozproszone mają wpływ na klimat w danym pomieszczeniu. Zadaniem klimatyzacji jest wytworzenie i utrzymanie zadanego  klimatu w pomieszczeniu, czyli zapewnienie właściwej temperatury i wilgotności powietrza, które mają zapewnić dobre samopoczucie osobom, które korzystają z tego pomieszczenia. Do zadań klimatyzacji należy również utrzymanie ich dobrego nastroju w dłuższej perspektywie czasowej.

Polecamy klimatyzatory tylko sprawdzonych marek takich jak: Daikin, Lg, Samsung, Gree. Są to nowoczesne urządzenia inwerterowe, oszczędne, ekonomiczne i przyjazne środowisku. Czynnik chłodniczy jaki został użyty w tych klimatyzatorach to R410A.

 

Dodaj komentarz