LG

Klimatyzatory LG

Poniżej przedstawiamy przykładowe klimatyzatory LG, które instalujemy. Są to nowoczesne urządzenia, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Klimatyzator LG z montażem – to nasza propozycja dla tych z Państwa, którzy oczekują nowoczesnego klimatyzatora inwerterowego w rozsądnej cenie. Klimatyzatory LG cechuje ładny design, cicha praca, duża wydajność. Filtry zastosowane w tych urządzeniach pozwalają cieszyć się świeżym i zdrowym powietrzem.

Aby dowiedzieć się więcej – proszę kliknąć na wybrany model klimatyzatora LG.

 • Klimatyzator LG BASIC E09EM

  Klimatyzator z montażem Warszawa

  Do pomieszczeń o powierzchni do 25m2. Klimatyzatory LG serii Basic są zaawansowanymi technologicznie urządzeniami.  Zalety linii Basic to duża wydajność energetyczna, niski poziom hałasu oraz zdrowe powietrze.

  Cena z montażem:3030.00
 • Klimatyzator LG DELUXE D09RN

  lg_deluxe_09.png

  Klimatyzator LG Deluxe D09RN do pomieszczeń ok. 10-25m2. Wydajny, cichy, z jonizatorem powietrza. Polecany jako klimatyzator dla osób wymagających, ceniących sobie czyste i zdrowe klimatyzowane powietrze.

  Cena z montażem:3710.00
 • Klimatyzator LG DELUXE D12RN

  lg_deluxe_12.png

  Klimatyzator LG Deluxe D12RN do pomieszczeń ok. 35m2. Wydajny, cichy, z jonizatorem powietrza. Polecany jako klimatyzator dla osób wymagających. Jonizator powietrza i dokładna regulacja nawiewu.

  Cena z montażem:3930.00
 • Klimatyzator LG DELUXE D18RN

  lg_deluxe_18.png

  Klimatyzator LG Deluxe D18RN do pomieszczeń ok. 50m2. Wydajny, cichy, z jonizatorem powietrza. Jonizator powietrza i dokładna regulacja nawiewu. Pozwala cieszyć się zdrowym, w pełni regulowanym i komfortowym powietrzem.

  Cena z montażem:5280.00
 • Klimatyzator LG DELUXE D24RN

  lg_deluxe_24.png

  Klimatyzator LG Deluxe D24RN do pomieszczeń ok. 65m2. Wydajny, cichy, z jonizatorem powietrza. Polecany jako klimatyzator dla osób wymagających ceniących niezawodność i funkcjonalność klimatyzatora.

  Cena z montażem:6450.00
 • Klimatyzator LG STANDARD+ P12EN

  lg_standard_09[1].png

  Klimatyzator LG Standard Plus P12EN do pomieszczeń ok. 35m2. Wydajny, cichy, z filtrem powietrza. Polecany jako klimatyzator dla osób wymagających. Filtr powietrza i dokładna regulacja temperatury w pomieszczeniu.

  Cena z montażem:3510.00
 • Klimatyzator LG STANDARD+ P18EN

  lg_standard_18.png

  Klimatyzator LG Standard Plus P18EN do pomieszczeń ok. 50m2. Wydajny, cichy, z filtrem powietrza. Polecany jako klimatyzator dla osób wymagających. Filtr powietrza i dokładna regulacja temperatury w pomieszczeniu.

  Cena z montażem:4730.00
 • Klimatyzator LG STANDARD+ P24EN

  lg_standard_24.png

  Klimatyzator LG Standard Plus P24EN do pomieszczeń ok. 60m2. Wydajny, cichy, z filtrem powietrza. Polecany jako klimatyzator dla osób wymagających. Filtr powietrza i dokładna regulacja temperatury w pomieszczeniu.

  Cena z montażem:5860.00
 • Klimatyzator LG STANDARD+ PO9EN

  lg_standard_09[2].png

  Klimatyzator LG Standard Plus P09EN do pomieszczeń ok. 25m2. Wydajny, cichy, z filtrem powietrza. Polecany jako klimatyzator dla osób wymagających. Filtr powietrza i dokładna regulacja temperatury w pomieszczeniu.

  Cena z montażem:3310.00

W celu dobrania klimatyzatora odpowiedniej mocy do danego pomieszczenia, należy zamówić darmową usługę oględzin lub wykonać ustalenia telefonicznie lub mailowe. Podany cennik klimatyzatorów Lg 2015 jest podstawowym kosztem w skład którego wchodzi typowy montaż klimatyzatora do 5mb instalacji chłodniczej i elektrycznej. Cena obejmuje klimatyzator z montażem.

Klimatyzatory ścienne LG typu split to nowoczesne klimatyzatory inwerterowe.

Klimatyzatory LG serii Standard, Delux to zaawansowane technologicznie rozwiązania konstrukcyjne invertera V.  Wysoka wydajność energetyczna, niski poziom hałasu, zdrowe powietrze to zalety klimatyzatorów marki LG.

Atrakcyjna cena, wysoka klasa energetyczna, cicha praca – tylko oraz szybki i łatwy montaż.

Przy zamówieniu min. 2 klimatyzatorów z montażem obowiązuje rabat w wysokości 5% wartości zamówienia. Przy większej ilości ceny ustalane są indywidualnie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Dodaj komentarz