montaż klimatyzacji Warszawa

Cennik

cennik klimatyzatorów LG

cennik klimatyzatorów Samsung

cennik klimatyzatorów GREE

cennik klimatyzatorów Daikin

Posiadamy w swojej ofercie również klimatyzatory innych marek takich jak: Toshiba, Mitsubishi inne.

Oferowane przez nas klimatyzatory z montażem są instalowane przez ekipę monterów z kilkunastoletnim doświadczeniem. Instalujemy klimatyzatory typu ścienne split, multisplit, kasetonowe, podsufitowe. Gwarantujemy najlepszą jakość montażu, estetyczne wykończenie korytami montażowymi lub wkuciem w ścianę instalacji chłodniczej. Posiadamy certyfikaty instalatorskie. Na montaż udzielamy 3 letniej gwarancji. Oprócz montażu klimatyzatorów świadczymy usługi serwisu klimatyzacji. Dodatkowo posiadamy pełne uprawnienia kominiarskie i gazowe. Powyżej zamieszczamy cennik klimatyzatorów 2015 z montażem. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Instalujemy tylko klimatyzatory inwerterowe. Technologia inwerterowa daje możliwość regulowania obrotów silnika i sprężarki. Eliminuje to cykle pracy stop-start, dzięki czemu wydajność klimatyzatora wzrasta, przedłużając zarazem żywotność poszczególnych podzespołów klimatyzatora.
Dlatego klimatyzatory inwerterowe są prawie niezawodne, tańsze w eksploatacji – mniejszy pobór prądu, a sprężarka w jednostce zewnętrznej jest cichsza od konwencjonalnej on-off.
Technologia inwerterowa zdecydowanie zwiększa wydajność klimatyzatora, który jednocześnie pracuje oszczędniej i ciszej oraz oszczędza energii nawet do 70%.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani pomocą w doborze odpowiedniego klimatyzatora zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 530 118 530. Z przyjemnością odpowiemy na zapytania odnośnie możliwości rozwiązań w Państwa lokalach.

Słowa kluczowe za pomocą których znaleziono tą stronę:

  • cennik klimatyzatorów
  • tani klimatyzator do mieszkania
  • klimatyzator do pokoju w bloku
  • montaż klimatyzatorów warszawa
  • tani klimatyzator inwerterowy
  • klimatyzator z montażem Warszawa i okolice

Dodaj komentarz